Nero 8 Ultra Edition 8.2 İndir Download Türkçe

Nero’nun yeni ürünü olan Nero 8.2.8.0; ultra dijital medya dosyalarını yönetmenizi, işleyerek üzerinde değişiklikler yapabilmenizi ve yanınızda taşıyabilecek şekilde sıkıştırmanızı sağlıyor.
Bu yazılımı kurmadan, sisteminizde kurulu olan tüm Nero sürümlerini kaldırmanız gerekiyor. Kurulumdan sonra, kendi DVD’lerinizi hazırlamak, video işlemek, CD kapakları tasarlamak gibi birçok farklı dijital medya projesini uygulayabilirsiniz.Ayrıca tüm sisteminizin yedeğini CD veya DVD’ler üzerine alarak, sistemde olabilecek herhangi bir aksamada çalışan sisteminizi yükleyerek sorunlardan kurtulabilirsiniz.

 

Fotoğraf ve videolarınızdan slayt gösterisine dönüştürebileceğiniz gibi, bu gösterilerin geçişlerine müzik eklemenize de olanak sağlıyor. Nero, Premium’u ‘Nero Home’, ‘Nero Scout’, ‘Nero Burning ROM ’, ‘Nero Express ’, ‘Nero Wave Editor ’, ‘Nero Cover Designer ’ vb. yazılımlarını birleştirerek oluşturmuş. Örneğin Nero Home ile tüm dijital medya dosyalarınıza erişebilir, Nero Wave Editor ile ses dosyalarını işleyebilirsiniz

DOWNLOAD

Önceki İçerikNero 8.2 İndir download Türkçe
Sonraki İçerikNokia N-Gage
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.