Nero 8.2 İndir download Türkçe

 iyi CD/DVD yazma aracı olan Nero, kendini yeniledi. Yeni nesil formatları da destekleyen Türkçe yazılım, sisteminize ilaç gibi gelecek araçları da bulunduruyor.

Windows‘un, Internet Explorer‘ın dişli rakipleri var ancak öyle bir yazılım var ki yerine koyabileceğiniz bir başka isim daha yok. Nero‘dan bahsediyoruz. Türkçe arabirim desteği de sunan yazılımı her ne kadar CD/DVD yazma programı olarak tanıtsak da içerdiği araçlar sayesinde hem sisteminizi güçlendirmenizi ve yedeklemenizi sağlıyor hem de çoklu ortam (multimedia) dosyalarına tam olarak hakim olmanızı sağlıyor. Nero, şimdi yenilendi ve  Nero 8.2.8.0 Türkçe sürümle indirilebilir durumda.

Kurulum sırasında bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor.

:: Tek tıklamada Türkçe Nero 8.2.8.0’i indirmek için tıklayın.
Yenilikler!
Nero‘nun güncellenen sürümünde yeni nesil DVD formatlarına verilen destek, ön plana çıkıyor. Blu-ray Disc Video (BDMV) desteğinin yanı sıra, Mini HD DVD – Video disklere de yazabiliyor.
Sunduğu diğer araçlarda da yenilikler yapan Nero, daha hızlı, daha esnek ve güvenli uygulamaları da beraberinde getiriyor.
Bir önceki Nero 8 sürümüne sahip olanlar, bu güncellemeden ücretsiz faydalanabiliyorlar.
Bir Öneri!

Nero 8 kurulumunda bu ekrana geldiğinizde işaretli olan bütün seçenekleri kaldırmanızı öneriyoruz. Müzik çalmak için Winamp dururken veya film oynatmak için Media Player Classic dururken Nero kullanmaya gerek yok değil mi?

Download : Tek tıklamada Türkçe Nero 8.2.8.0’i indirmek için tıklayın.

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.