Nokia müzikle geliyor

 

Nokia, Amsterdam’daki yıllık analistler toplantısında, Nokia Müzikle Geliyor adlı yenilikçi müzik servisini öne çıkarttı.

Nokia, bu yıl 2.700 temsilcinin katılımıyla gerçekleşen Nokia World 2007’de Nokia Müzikle Geliyor isimli yenilikçi müzik servisini tanıttı. Nokia Müzikle Geliyor, Nokia cihazı satın alan kullanıcılara ünlü sanatçılara ait milyonlarca şarkıya bir yıl sınırsız erişim olanağı sunacak. Kullanıcılar, bu bir yıllık süre sona erse de cihazlarına yükledikleri müzik içeriklerini cihazlarında saklayabilecekler.

Nokia, servisin amacını kısaca sanatçıların emeğini göz ardı etmeden, kullanıcılara diledikleri müzik içeriklerine, diledikleri yerde ulaşmak olarak açıkladı. Servisin hayata geçmesinde, Nokia ile işbirliği yapan Universal Music Group da, servis sayesinde sanatçılarına ait eserlerin yeni dinleyici kitlelerine kolay ve uygun maliyetle ulaşacağını belirtti.

Nokia’nın, servisi genişletmekiçin diğer büyük müzik şirketleri ile görüşmelere devam ettiği de, şirketten gelen bilgiler arasında yer alıyor.

kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.