Windows Service Pack’lerini indirin

 

XP, Vista ve Office 2007 hizmet paketleri çıktı. Microsoft’un uzun zamandır beklenen hizmet paketleri aynı gün içerisinde paketlendi ve internetten dağıtılmaya başlandı.

İlk gün içerisinde en çok ilgi çeken hizmet paketi tabii ki Windows XP için çıkan SP3 oldu. Ancak henüz RC 1 sürümündeki XP SP3′ü sadece İngilizce sistemlere yükleyebiliyorsunuz.

İkinci en önemli hizmet paketiyse Vista için geldi. Vista için dağıtılan hizmet paketi de henüz final sürümü değil. Ancak final sürümünde büyük değişiklikler olmayacaktır. Vista Service Pack 1 RC1 sürümü de şimdilik sadece İngilizce sistemlere kurulabiliyor.

Microsoft Office 2007 kullanıcıları içinse Service Pack 1, tamamen hazır. Şimdilik otomatik güncelleme ile gelmeyen SP1′i kendiniz indirmek zorundasınız. Türkçe ve ingilizce sürümleri bulunan Office 2007 SP 1′i indirmek için burayı tıklamanız gerekiyor.

Peki Türkçe Vista ya da XP kullananlar ne yapacak. Maalesef Türkçe sistem kullananlar Service Pack’lerin final sürümünü beklemek zorundalar. XP SP3 ve Vista SP1′in final sürümlerinin en geç Ocak ayı içerisinde internet üzerinden dağıtılması bekleniyor.

Kaynak: PC World

WindowsXP Service Pack 3 RC1 (336 MB)

Windows Vista Service Pack 1 RC1
Gelen exe bir zip dosyası olacak. Bu dosyayı açtıktan sonra SP1cppRK.cmd dosyasını yönetici hesabıyla çalıştırmanız gerekecek.

Office 2007 Service Pack
İngilizce  Türkçe

Önceki İçerikNokia müzikle geliyor
Sonraki İçerikCepte farklı tasarım
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.