Nokia N97, 12 Ağustos’tan itibaren sadece Turkcell ile seni bekliyor!

Nokia’nın uzun zamandır beklenen mobil bilgisayarı Nokia N97, 12 Ağustos’tan itibaren sadece Turkcell ile seni bekliyor!

Nokia N97, Nokia’nın widgetlarla kişiselleştirilebilen ana ekrana sahip ilk cihazı. Ana ekran canlı yayın bilgilerini doğrudan cihaza taşıyan widgetlarla ya da seçtiğin uygulamalarla özelleştirilebiliyor. Böylece ana ekrandan tercihe bağlı olarak telefon defterine ya da en sık görüştüğün kişilere, e-postalarına ya da hayatını kolaylaştıracak uygulamalara hızla ulaşabilirsin. Facebook gibi sık kullandığın uygulamalara hızla ve tek dokunuşla erişebilir, her türlü bilgi güncellemesini anında görebilirsin. Garanti Bankası widget’ı sayesinde bankacılık bilgilerine ana ekranından erişebilirsin. Hava durumu, alışveriş gibi ilgi duyduğun alanlarda birçok bilgiyi ana ekran widgetları ile sürekli alabilirsin.
Cihazla dokunarak iletişim kurmayı sevenlerdensen, Nokia N97’nin dokunmatik ekranından hoşlanacaksın. Kayarak açılan kapağının altındaki QWERTY klavyesi de e-posta ya da mesaj yazarken, web’de gezinip içerik oluştururken rahatlık sağlayacak.
5 Megapiksel kamerası, Carl Zeiss merceği sayesinde sevdiklerinin kaliteli ve basılacak nitelikte fotoğraflarını çekebilir, çift LED’li flaşı ile gece çektiğin fotoğrafların kullanılabilecek kalitede olmasını sağlayabilirsin. Ayrıca saniyede 30 çerçevelik televizyonda bile izlenebilecek kalitede videolar da kaydedip, 3,5 inçlik geniş ve yüksek kaliteli ekranında istediğin videoları izleyebilirsin. Ve elbette müzik! Standart kulaklık çıkışı, güçlü ses sistemiyle müziğin keyfini çıkarabilirsin.
Peki bu kadar müzik, kaliteli fotoğraflar, videolar hatta oyunlar nereye sığacak? 32 GB’lık belleğine! İnanılmaz değil mi? 32 GB’lık belleğe neler kaydedebileceğini bir düşün! Dünyayı yanında taşıyabilirsin…
Nokia N97 Ovi Mağazası ile birlikte satılan ilk cihaz. Ovi Mağazası’nda dikkat çekici temalar, eğlenceli oyunlar, hayatını kolaylaştıracak mobil uygulamalar seni bekliyor!
Bu süper mobil bilgisayara nasıl sahip olabilirsin?
Yanıt: Turkcell avantajlarıyla…
Kontratlı seçenek – Bireysel kullanıcılar:
24 ay x 99 TL
18 ay x 120 TL
Kontratlı seçenek Kurumsal kullanıcılar:
12 ay x 163 TL.
Her ay 1 GB internet paketi fiyata dahil.
Hafta sonu bedava konuşma ve SMS
1 ay Turkcell Mobil TV hediye!
Kontratsız seçenek:
Tavsiye edilen satış fiyatı 729 Euro
Bonus Kart’a 12 taksit
– Turkcell faturalı hat kullanıcıları için bir ay boyunca geçerli 1000 dakika ücretsiz konuşma, 100 MB data  kullanımı ve yine 1 ay için Turkcell Mobil TV deneme olanağı
– Faturasız hat kullanıcıları için bir ay boyunca her 150 kontör yüklemeye 1 hafta kullanım süreli 1000 kontör hediye, 100 MB internet kullanımı ve 1 aylık Turkcell Mobil TV deneme
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.