OPPO’nun 5G Oteli

Günümüz içerisinde oteller güzel bir konaklama yeri olarak insanlar tarafından kullanılmakta. Oteller genel olarak bakıldığında sınıflandırılarak insanların karşısında çıkmakta. Bunlara 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız ve son olarak en lüks denilecek 5 yıldız dahildir. Aynı zamanda odanın büyüklükleri, kalacağınız yerde sabah akşam yemeği var mı ya da havuz dahil mi gibi sorulara cevap veren oteller de bu tarz yıldız sayılarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Oteller bünyesinde kalacağınız yeri bir yeri turistik açıdan görmek için gittiğinizde kullanabilirsiniz. Ya da o gün gideceğiniz yerde aracınız bozulduysa bir gecelik konaklama için uygun fiyatlara bu otellerde kalabilirsiniz. Ama son günlerde OPPO adlı teknoloji firması öyle bir otele imza attı ki, içerisi tam olarak teknoloji cenneti.

Akıllı Telefon Pazarının Yeni Üyesi:OPPO

Akıllı telefon brandında kendi adlarını daha önce bir iki akıllı telefon araştırması yapmış iseniz yüksek ihtimalle isimlerini görmüş ya da duymuşsunuzdur. Genellikle oyuncular için ve iş severler için yüksek donanımlı ve uzun pil ömrüne sahip akıllı telefonlar üreten Oppo firması, günümüzde konuyu biraz abartarak 5G adlı teknolojinin öncülüğünü yapacak olan oteli piyasaya sundu. Oldukça fütüristik ve geleceğin nasıl olması gerektiğini göreceğiniz bu otellerde birçok elektronik ürün sizleri bekliyor. Yaptıkları fütüristik ürünler insanın aklını hayrete düşürüyor doğrusu.

Akıllı Aynalar

Otelleri ziyaret edip baktığımızda ilk olarak karşımıza akıllı aynalar çıkıyor. Bu aynalar, gelen misafirlerin bir aynadan bekleyebileceği şeylerin çok daha fazlasını kullanıcısına sunuyor. Dişlerinizi fırçalarken bir yandan sabah haberlerini izlemek, ya da sabah tuvalette zaman geçirirken o günkü döviz kurlarını görmek istiyorsanız buradaki OPPO’nun 5G Otelini ziyaret etmenizi öneririz. Oldukça lükse kaçan bu aynalar günümüzde ne kadar gereksiz gözükse bile, hayatımıza bir kere girdiği zaman günümüzdeki akıllı telefonlar gibi her evin ihtiyacı haline bile gelebilir. Ayrıca bu aynalarda fotoğraf çekmek, film izlemek ya da gazete ya da kitap gibi şeyleri de okuyabilmeniz mümkün.

7/24 Oyun Hizmeti

Otel içerisinde bulunan 5G oyun süiti sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz oyunları bu süit üstünden kolaylıkla ulaşarak oynayabiliyorsunuz. Gittiğinizde sizi karşılayan yüksek donanımlı ve oldukça kaliteli oyun bilgisayarları sayesinde istediğiniz oyunları burada deneyimleyebilmeniz mümkün. Hele ki genç biriyseniz ve oyunları seviyorsanız bu süiti seveceğinizin garantisini OPPO size verebilir. Ayrıca gittiğinizde yanınıza alabileceğiniz OPPO Reno akıllı telefonunuz içerisinde oyun kütüphanesine de kolaylıkla erişebilirken mobil üzerinden de PUBG MOBILE gibi günümüzde revaçta olan ve çok sevilen oyunları kasmadan ve sıkıntısız bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Ayrıca akıllı ev özellikleri olarak size verilen RENO 5G cihazı ile evin tüm cihazlarına bağlanabilerek isterseniz klimanızı, isterseniz buzdolabınızın derecesini düşürebilirken, bir dokunuşla perdeleri kapatabilmeniz de mümkün.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.