Performansı baştan ölçün!

Bilgisayarı almadan önce hem fiyatını, hem testlerde nasıl sonuç alacağını öğrenmek ister misiniz?
Kullanıcılara sistem oluşturma işlemi konusunda tahminlerde bulunarak donanım yapılandırma planlarına göre performans ve fiyatlandırma bilgileri sunan GIGABYTE System Builder kullanıcıların hizmetinde!
Dünyanın önde gelen anakart ve ekran kartı üreticilerinden GIGABYTE Technology CO., LTD., Futuremark’ın popüler 3DMark® bilgisayar benchmark puanlama sistemine dayanan, çeşitli GIGABYTE anakart ve VGA ürünleri hakkında satın alma öncesi 3DMark performans bilgileri sağlayacak olan ve kullanıcıların kurmak isteyebilecekleri bilgisayar ve oyun sistemi çeşidini önceden belirlemelerine izin verecek GIGABYTE System Builder’ın hizmete sunulduğunu bildirmekten mutluluk duyar.
GIGABYTE System Builder, kullanıcıların herhangi bir donanım satın almadan önce ideal sistemlerinin maliyetini ve performansını görmesini sağlayan, kolay kullanımlı online bir araçtır. Kullanıcılar, işlemci, anakart ve ekran kartları başta olmak üzere en temel sistem bileşenlerini kolay kullanımlı menüden seçtiğinde, GIGABYTE System Builder otomatik olarak toplam Üretici Tarafından Tavsiye Edilen Satış Fiyatını ve sistemin 3DMark performansını hesaplar. GIGABYTE System Builder, kullanıcıların önerilen donanımın hangi oyunlarda en iyi şekilde çalışacağını görmesini sağlayan Futuremark’ın Game-o-meter teknolojisi tarafından desteklenen bilgisayar oyun yazılımı oynanabilirliği bilgisi de sağlamaktadır.
Kaynak ve devamı için: TIKLAYIN

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.