Vodafone'un Özgür Partisi'ni İnternet'ten canlı izleyin!

Vodafone’un “Özgür Partisi” canlı olarak yayınlanacak. Müzikseverler ve eğlenceye doymak isteyenler , gençlerin uğrak yeri Küçükbeyoğlu’ndaki partiyi web üzerinden ‘canlı’ izleyerek bu heyecana ortak olabilecekler.
22 Ocak 2010, İstanbul- Vodafone Türkiye, gençler için hazırladığı devrim niteliğindeki “Cep Özgür” tarifesinin tanıtımı için 23 Ocak’ta Küçükbeyoğlu’nda düzenleyeceği “Özgür Parti”yi canlı olarak izleme fırsatı sunuyor.www.cepozgur.com, www.mtv.com.tr, www.vidivodo.com, www.dailymotion.com İnternet sitesine üye olan herkesin izleyebileceği parti, birbirinden renkli konser ve etkinliklere sahne olacak.
Gece boyunca 110, WooHoo ve Gripin’nin canlı performanslarının yanı sıra free stylers show, graffiti gösterileri ile çeşitli sürprizler yer alacak. Vodafone Özgür Partiyi televizyon dünyasının yerinde duramayan ismi Yiğit Alıcı sunacak
www.cepozgur.com, www.mtv.com.tr, www.vidivodo.com, www.dailymotion.com adresinden izlenebilecek Vodafone “Özgür Parti” 23 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00’de başlayacak ve gece boyunca hem katılanları hem de izleyenleri coşturmaya devam edecek. Vodafone Türkiye’nin gençlere armağanı, eşsiz bir gençlik tarifesi olan Cep Özgür’ün ayrıntılarının paylaşılacağı gecede, gençler özgürce konuşabilmenin sevincini Vodafone çalışanları ile birlikte kutlayacaklar.
Bilgi İçin:
Zarakol İletişim Hizmetleri
Eren İnançer
549 763 22 22
0212 217 29 99
Basın bültenlerinden derlenmiştir

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.