Philips Xenium 9@9j

Philips Xenium modelleri Avrupa ve Amerika’da fazla bilinmese de Asya’da tanınıyor. Philips Xenium cep telefonlarının en kritik özelliği yüksek pil performansları. Örneğin Xenium 9@9R modeli 740 saat bekleme ve 8 saat 30 dakikalık görüşme süresi sunuyordu. Konuşma süresi kadar bekleme süresinin bir aya varması ile oldukça etkileyici.

Philips Xenium 9@9j yine cep telefonlarındaki enerji sorununa değinen bir model. Çözüm olarak sağladığı özellik standart AAA pillerin telefonda kullınabilmesi. Philips’in Asya sitesinde resmi olarak tanıtılan model doğrudan kumanda piliyle çalışmıyor. Üzerinde Li-Ion pili bulunan Xenium 9@9j ince kalem pilini şarjın bitmesi durumunda devreye sokabiliyor (AAA pil yedek güç ünitesi görevi görüyor).
Tek bir AAA pil; 2 saat konuşma ve bir haftaya kadar bekleme süresi sunuyor. Telefon kendi piliyle zaten 8 saat konuşma, 1 aya varan bekleme süresiyle kullanım sağlıyor. Bunun üzerine kalem pilden gelen süreyi ilave edince telefon uzun mesafe maraton koşucusu halini alıyor. Bu haliyle Philips Xenium 9@9j şarjı yüzünden sizi yarı yolda bırakacak piyasadaki son telefon olacak.
Philips Xenium 9@9j Özellikler:

– Dört bant GSM (900/1800/1900/850 MHz), GPRS
– 176×220 piksel 262K renkliTFT ekran
– 1.3 megapiksel kamera
– MPEG4, 3GP, H.263 video ve MP3, WMA oynatımı
– FM Radyo
– microSD kart yuvası 
– USB 1.1, Stereo Bluetooth A2DP
Kaynak
(teknomag.com)

Önceki İçerikNokia Morph
Sonraki İçerikLG KF750
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.