Samsung 4G ile uçuracak!

Samsung LTE netbooklarını tanıttı
Samsung, ilk LTE teknolojili netbook’u tanıttı! İşte yeni modelleriyle Samsung netbooklar…
Gelecek nesil mobil ve BT teknolojileri alanında öncü şirketlerden Samsung Electronics, 2010 Mobil Dünya Kongresi’nde Uzun Vadeli Dönüşüm(LTE) teknolojisini içeren netbook bilgisayarını tanıttı.
Samsung’un şirket içinde kendi tasarladığı LTE modem yonga kümesi Kalmia, LTE uyumlu küçük boyutlu netbook’un geliştirilmesinde önemli rol oynadı. Kurumlara yönelik en son LTE yazılım koruyucu donanımını pazara sunmasının ardından, Samsung, gelecek nesil mobil teknolojileri alanındaki liderlik konumunu bugüne kadarki en geniş kapsamlı ürün serisi ile pekiştiriyor.
Samsung kendi LTE ağı donanımını kullanarak yeni Netbook’u N150’yi canlı bağlantı ile tanıttı. Samsung N150 şu an HSPA 3G iletişim teknolojisi ve WiFi erişim özelliği ile piyasada satışa sunulmuş durumda. Hizmet programına ve pazardan gelecek talebe bağlı olarak N150 LTE teknolojisi ile de satışa sunulacak.
LTE teknolojisinin eklenmesi, ne zaman ve nerede olurlarsa olsun yüklü miktarda verilere erişmek zorunda olan tüm Samsung N150 kullanıcılarına yüksek hızlı, kısa gecikme süreli ve her zaman her yerde kullanıma hazır bağlantı özellikleri sunacak. İlk defa, gelecek nesil şebekeler kurmaya hazırlanan cep telefonu operatörleri şebekelerinin gücünü ve gerçek faydalarını son kullanıcılarına göstermek için güçlü ürünler sunabilecek.
Kaynak: CHIP Online www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.