Satış Rekoru Kıran Oyun!

EA’nin Battlefield 1943’ü satış reorlarını alt üst etti. En iyi ilk gün ve ilk hafta açılışı artık Battlefield’ın!
8 Temmuz’da yayınlanan Battlefield 1943, belki de yayıncı EA’yi bile şaşırtacak satış rakamlarına ulaştı. Download edilerek satın alınan yapım, en hızlı ilk gün ve ilk hafta satışı rekorunu kırdı. Şimdiye dek, Xbox Live ve PlayStation Network’den 600.000 kopya indirilen yapım, ulaşılması güç bir rekorun sahibi oldu. Yalnızca 15 dolar değerinde olan yapım, şimdilerde EA’nin yüzünü bir hayli güldürüyor.
 
FPS türündeki yapım, tamamen online arenadan oynanıyor. Oyun çevreleri tarafından, grafiklerine ve seslerine övgüler yağan Battlefield 1943, aldığı yüksek notlar ile de uzun süre adından söz ettirecek gibi görünüyor. Dice firması tarafından geliştirilen oyunda, İkinci Dünya Savaşı’nın cephelerinde, arkadaşlarınız ile karşı karşıya geliyorsunuz. 24 kişiye kadar multiplayer’a izin veren yapımda, klasik Battlefield haritaları da yer alıyor…
Battlefield 1943’ü ister Xbox Live üzerinden 15 dolar ya da 1200 Microsoft Point karşılığında, ister de PlayStation Network’ten 15 dolara satın alabilirsiniz. Her iki platform için de yaoun, ayın 18’inde bedava 30 dakikalık deneme sürümü yayınlandı.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.