Sevginizi fidanla yeşertelim

TEMA Vakfı, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde alternatif hediye arayanları, sevdikleri için fidan dikmeye çağırıyor. Sevdiğinizin adına toprakla buluşturacağınız fidanlar tıpkı sevginiz gibi büyüyecek, kökleri ile topraklarımızı sarıp erozyondan koruyacak, gökyüzüne uzanan yaprakları ile de yaşamamızı sağlayan oksijenimizi üretecek.
Sevginizi ifade etmek üzere hediye edeceğiniz fidanlar için TEMA Vakfı Sevgililer Günü Özel Sertifikası hazırlanacak, arzunuza göre tarafınıza veya gönderilmesini istediğiniz kişiye ulaştırılacaktır. Sertifikanızın hazırlanabilmesi için en az 5 fidan karşılığı 25 TL ve 4 TL kargo bedelini TEMA Vakfı’nın T. İş Bankası 822350 (Şb. Kodu:1035) hesabına yatırmanız ve fidanlarınızın dikileceği sahayı seçmeniz yeterlidir. Ayrıca bağışınızı www.tema.org.tr adresinden kredi kartınızla online veya İstanbul Levent’te bulunan TEMA Vakfı Merkezi’ne gelerek doğrudan yapabilirsiniz.
Sevginizi yeşertecek fidanları toprakla buluşturabileceğiniz TEMA Vakfı Hatıra Ormanı sahaları Tekirdağ, Antalya, Şanlıurfa, Konya Karapınar ve Bodrum Türkbükü’ndedir(Özel koruma sahası olduğu için 1 fidan bedeli 10 TL’dir.).
Yapacağınız bağış, sahanın fidan dikimine hazırlanması, dikimi,3 yıllık bakımı, sulama işlemleri ile koruma işlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.