Sony Ericsson C902

Sony Ericsson, 5 megapiksel kameralı telefonu C902 Cyber-shot ile hem profesyonel fotoğraf çekme imkanı hem de performanslı bir telefon vadediyor.

Sony Ericsson, kameralı Cyber-shot ürün yelpazesine ince ve yüksek performanslı Cyber-shot telefon modeli C902’yi ekledi. 5 megapiksellik cihazın kamerası, altına gizlendiği kızaklı özel bölme kaydırılarak açıldığı anda fotoğraf çekmeye hazır hale geliyor.
 
Yüz tanıma ve otomatik odaklama fonksiyonlarıyla dikkat çeken kamera, zayıf ışık koşullarında daha iyi resim kalitesi sağlamak için en yeni bir ışık teknolojisini (Photo Flash) kullanıyor. Seri halde dokuz fotoğraf çekimine izin veren BestPic özelliğine eklenen ışık çözümü de alternatifleri arasından en iyi fotoğrafı seçme şansı veriyor. Cihazdaki akıllı otomatik resim döndürme özelliği, bir el hareketiyle ekranı yeniden ayarlıyor ve böylece her an çekime hazır hale geliyor.
Modelde bulunan x-Pict story fonksiyonu ise kişiye özel multimedya slayt gösterimi hazırlamak ve fotoğraf galerisine müzik ve görsel efektler eklemek için geliştirilen bir diğer özellik.
Sony Ericsson Cyber-shot C902 üzerinde 160 MB’lık bellekle (100 tam çözünürlüklü resim için gerekli depolama alanı) geliyor. Ayrıca ürün kutusunda 1 GB’lık Memory Stick Micro (M2) kullanıcıya hediye ediliyor.
UMTS/HSDPA 2100 ve EDGE/GPRS 850/900/1800/1900 telefon Sony Ericsson Cyber-shot C902, siyah veya kırmızı renklerde bugünlerde satışa sunulacak.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.