Sony Ericsson W595

Sony Ericsson kayan kapak tipindeki W595 Walkman modeliyle karşımızda. Orta seviye müzik telefonu olarak W595 2.2-inç 262k renkli QVGA ekrana sahip. Müzik dinlemek istiyorsanız yanınızdaki arkadaşınız kulaklık paylaşım soketiyle size eşlik edebilecek (share jack). Yıl sonunda çıkacak olan ve üç değişik sürümünün olacağı Sony Ericsson W595’in bütün modelleri dört bant GSM/EDGE desteği verecek. Bunlardan bir tanesi UMTS 2100MHz desteği sunacak.
Telefonun müzik özelliklerine değinirsek Walkman müzik çalar yazılımıyla shake control (salla ve değiştir) ve SenseMe* parça listesi oluşturabilme desteği var. Dahili FM Radyo, stereo hoparlörler, TrackID** müzik tanıma müzikal özelliklerin devamını oluşturuyor.

Web gezintisini Access NetFront tarayıcı ile yaparken aynı zamanda RSS haberleri de bu uygulamayla takip edebiliyorsunuz. Diğer internet özellikleriyle email servisi, Microsoft Exchange sunucu ile eşzamanlama yapabilme ve fotoğraf bloglama yapılabiliyor.
W595’de 3.2 megapiksel kamera bulunuyor. BestPic*** özellikli kamera QVGA 15fps’de hareketli görüntü çekimi yapabiliyor.
Sony Ericsson W595 Kilit Özellikler:
– 100 x 47 x 14-mm, 104 gram
– Walkman player
– 2GB Memory Stick Micro (M2)
– 3.2 mp kamera
– 18-bit (262k) 2.2-inç LCD ekran
– İlave kulaklık için paylaşım soketi (Share jack) ve stereo hoparlörler
– TrackID ve SensMe
– Memory Stick Micro hafıza kartı yuvası
– Bluetooth v2.0 (A2DP)
– GSM şebekelerde 9 saate varan konuşma süresi, 385 saat bekleme süresi
* Telefon, şarkıları ritmine-stiline göre filtreleyen ve seçilen ruh haline (mood) uygun şarkı listesi oluşturan veya şarkıları dosya görünümünde buna göre sırayalan SenseMe özelliğine sahip.
** Müzik Tanıma – TrackID: Müziğin birkaç saniye çalınıp, TrackID tarafından birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerinin öğrenilmesi özelliği.
*** BestPic özelliği ile hareket halindeki bir nesne fotoğraflanırken 3.2 megapiksel çözünürlüğünde dokuz resim aynı anda kaydedilecek ve böylece en iyi kare yakalanmış olacak
Kaynak: teknomag.com

Önceki İçerikSony Ericsson W902
Sonraki İçerikSony Ericsson W302
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.