Sony Ericsson W902

Sony Ericsson W902 Walkman modelinde müziğin sınırlarını geçip ihtiyaç duyulacakları tek bir çatı altında sunmaya çalışıyor. Bu tür hepsi bir arada çözümlerin son kullanıcı tarafında avantajlı yanı ceplerin boşalması ve çantaların hafiflemesi olacak. Cep telefonlarının gelişmesiyle tatile giderken kamera ve portatif müzik çalarımızı evde bırakma dönemi başladı.

Sony Ericsson Müzik Kategorisi Başkanı Ben Padley’e göre müzik odaklı bir telefon olarak W902 bu kabiliyetinin yanında fotoğraf ve video çekiminden ödün vermeyecek. Yine yetkili açıklamasına göre Sony Ericsson W902 herşeyi isteyen kullanıcılar için en yüksek performansı gösteren SE modellerinden biri. Model “clear audio experience” ile kaliteli bir müzik keyfi sunuyor. Bu deyimi Sony Ericsson şöyle açıklıyor:
Clear Stereo + Clear Bass + Premium Headphones = Clear Audio Experience
W902; zenginleştirilmiş bas, kristal netliğinde ses ve kutu içeriğindeki Sony Ericsson HPM-77 kulaklığıyla temiz müzik deneyimi sunuyor.
W902’de 2.2-inç QVGA ekran bulunuyor. Çizilmelere karşı dayanıklı olan ekran parlak ve net görüntüsüyle iyi bir video deneyimi vaad ediyor.
Sony Ericsson W902 Kilit Özellikler:
– 110 x 49 x 11.7-mm ve 99.8 gram
– Walkman player
– Müzik kontrol tuşları – tek tuşla ileri/geri sarma, çalma ve durdurma
– Kristal netlikte video oynatımı
– 5 Megapiksel kamera, QVGA 30fps’de hareketli çekim
– Çizilmeye karşı dayanıklı mineral camlı 262k renkli 2.2-inç QVGA çözünürlüklü ekran
– Bluetooth (A2DP), FM Radyo
– 8GB Memory Stick Micro (M2)
– TrackID* music recognition, Shake control (salla ve değiştir), SensMe**
– GSM şebekelerde 9 saate varan konuşma ve 380 saate varen bekleme süresi
* Müzik Tanıma – TrackID: Müziğin birkaç saniye çalınıp, TrackID tarafından birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerinin öğrenilmesi özelliği.
** Telefon, şarkıları ritmine-stiline göre filtreleyen ve seçilen ruh haline (mood) uygun şarkı listesi oluşturan veya şarkıları dosya görünümünde buna göre sırayalan SenseMe özelliğine sahip.

Kaynak: teknomag.com

Önceki İçerikSamsung i740
Sonraki İçerikSony Ericsson W595
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.