Teknolojinin geleceğini konuşalım!

General Electric (GE), GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sunuyor.

GE’den yapılan açıklamaya göre firma, teknoloji meraklılarına, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, “dünyanın en büyük araştırma laboratuvarlarından biri olan” GE Global Research Center’ın araştırmacılarıyla, teknolojinin geleceğini konuşabilecekleri bir forum imkanı sağlıyor.
GE Global Research biriminin blogu olan From Edison’s Desk’te (Edison’un Masasından) her hafta, teknoloji uzmanlarından birinin teknoloji ve bilim alanlarındaki en güncel konular ve öncü çalışmalar hakkında merak uyandıran yazıları yer alıyor.
Blog, teknoloji meraklılarına, GE’nin araştırma laboratuvarlarında olup bitene göz atma fırsatı sunarken; enerji, sağlık, güvenlik ve ulaşım gibi kilit alanların gelecekteki teknoloji trendleriyle ilgili analizler ve yorumları da içeriyor.
Okuyucuların ayrıca güncel teknoloji konuları hakkındaki görüş ve yorumlarını da paylaşabilecekleri From Edison’s Desk’e “” adresinden ulaşılabiliyor.
Kaynak: www.milliyet.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.