Turkcell, abonelerine Ramazan sürprizi hazırladı.

Turkcell, abonelerine Ramazan sürprizi hazırladı… Ramazan boyunca ayda 5 bin dakika bedava konuşturacak. Saatler ise şöyle;
Turkcell’in ramazanda hem faturalı hat sahibi hem de Turkcell Hazır Kartlı müşterilerine birbirinden cazip teklifler sunduğu bildirildi.
Turkcell’den yapılan yazılı açıklamada, ”Ramazanda Bedava Şenliği” kampanyasının Turkcell Hazır Kartlı Turkcell’lileri, ”Süper Paket” kampanyasının ise bireysel faturalı Turkcell’lileri iftardan sonra (Ramazanda Bedava Şenliği gece 22.00, Süper Paket gece 21.00’den sonra) ayda 5 bin dakika bedava konuşturduğu kaydedildi.
RAMAZAN BOYUNCA BEDAVA SAATLER
19 Eylül tarihine kadar kayıt olunması gereken ”Ramazanda Bedava Şenliği”, kampanyasının kaydı onaylandıktan sonra 250 ve üstü kontör yükleyen tüm bireysel ön ödemeli Turkcell müşterilerini 30 gün boyunca gece saat 22.00 ile sabah 06.00 arasında 5 bin dakika bedava konuşturduğu ifade edildi.
HAT SAHİBİ OLANLARIN SAATİ
Bireysel faturalı hat sahibi Turkcell’lilere ”Süper Paket” kampanyasının ise bireysel hat sahiplerini aylık tüm vergiler dahil 51 liraya Turkcell’liler ve sabit hatlarla 480 dakika; gece 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında ise Turkcell ve yurt içi sabit hatlarla 5 bin dakika ücretsiz konuşturduğu belirtildi.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.