Ultimate 8150

i-mate, uzun zamandır beklenen Ultimate serisine ait ilk ürünü 8150’yi piyasaya sunuyor.
Ultimate serisi; her kullanıcıya hitap eden tasarım özelliklerine sahip, yüksek seviye, sofistike, 3. Nesil, Windows Mobile 6.0 temelli cihazlardan oluşuyor.
Ultimate 8150, Windows Mobile 6.0 temelli PDA formu ile tasarlanmış. 520Mhz’lik güçlü işlemcisi, VGA ekran çözünürlüğü ve HSDPA uyumluluğu ile iş dünyasındakilerin ofis dışındaki bilgisayar kullanma ihtiyaçlarına çözüm sunarak diz üstü bilgisayarlara bir alternatif oluşturuyor. Ultimate serisinin sunduğu en önemli özelliklerden birisi de XGA (1024×768) video çıkışı. Bu sayede bir iş toplantısında bir sunumu yada bir video dosyasını rahatlıkla i-mate cihazınızdan bir projeksiyon yada monitör aracılığıyla gösterebiliyorsunuz.
i-mate ile Microsoft işbirliği hakkında konuşan, EMEA Windows iletişim birimleri yöneticisi Marianne Rolling; var olan işbirliği ile son dört yılda ürün portföyünde son derece önemli ve başarılı gelişmeler yaşandığını ve yeni Ultimate serisi ile i-mate’in bugüne kadar ortaya koyduğu yaratıcı geçmişinin de ötesine geçerek, müşterilerine yepyeni bir platform sunduğunu belirtti. Ayrıca Rolling, bu platform sayesinde iş ve eğlence içerikli cihazlar arasındaki farkın kapatıldığı ve geniş bir müşteri kitlesinin ihtiyaçlarının bu ürünlerle karşılanabileceğine inandığını da sözlerine ekledi.
Ürünün son kullanıcı fiyatı 999 USD + KDV olarak belirlendi.
Özellikler– Windows Mobile 6 Pro
– 2,6” VGA Dokunmatik Ekran
– 520Mhz Intel işlemci 256MB Rom, 128MB Ram
– 1024×768 TV/Projeksiyon Çıkışı
– 4 bant GSM, 3 bant 3G cep telefonu
– Micro SD kart ile bellek artırımı
– Nvidia Grafik Hızlandırıcı
– Wi-fi / Bluetooth
– FM radyo
kaynak:

Önceki İçerikSony Ericsson G702
Sonraki İçerikNokia 7610 Supernova
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.