Sony Ericsson G702

 G serisini web ve multimedya odaklı tasarlayan Sony Ericsson’un Symbian UIQ ailesine yeni bir katılımcı geliyor: Sony Ericsson G702. Beibei kod adlı telefon FCC web sitesinde gözüktüğünden özellikleri hakkında detaylı bilgi henüz bulunmuyor. Ancak fotoğraflardan çıkartılanlara göre G702’de 3.2 megapiksel kamera, M2 kart yuvası, jog wheel, iki yön tuşu bulunuyor.

En yeni Symbian UIQ sürüm 3.3 kullanan Sony Ericsson G702, dahili GPS alıcıya ve navigasyon yazılımına sahip. Bluetooth, Usb artık klasik kaçsa da Wi-Fi ve 3G’nin modelde yer alması önemli artılar. Ayrıca ekranın dokunmatik özellikte olacağı söylenenler arasında.
www.teknolojiweb.net
Flash Lite 3 desteğiyle Opera Mobile 9.5 web tarayıcı kullanan G702 ile Flash siteleri gezmek mümkün olacak. Bu kabiliyet cep telefonları arasında yaygınlaşmış bir durum değil.
www.teknolojiweb.net
Özellikler kısmından son dikkat çeken Widget’lar. Küçük ve akıllı uygulamalar Sony Ericsson G702 ile kullanılabilecek. Bunların neler olduğunu ve detayları Sony Ericsson’un resmi duyurusuyla öğreneceğiz.
Kaynak: teknomag.com

Önceki İçerikNokia E71
Sonraki İçerikUltimate 8150
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.