WinRAR 3.90 İndir Download Yükle

Arşivleme programı WinRAR’ın yeni sürümü hazır. CHIP Online farkıyla ilk indirenlerden olun…
Popüler paketleme programı WinRAR’ın 3.90 final sürümü hazır. Henüz resmi WinRAR sunucularında yayına sunulmamış sürümü CHIP Online farkıyla ilk kez indirenlerden olabilirsiniz. WinRAR artık 64-Bit sürüm olarak da sunuluyor.
Üreticiye göre yeni sürümde iyileştirilmiş multi-threading sayesinde sıkıştırma hızı çok daha yüksek ve kullanım çok daha kolay. Ayrıca program artık Windows 7 ile tam uyumlu.
RAR Labs’ın açıklamasına göre paketleme aracı yüksek sıkıştırma oranları ve katı arşivleme, parçalanmış arşiv, kurtarma dizinleri, kendi kendine açılan arşivler ve güvenlik ilkeleri gibi RAR formatının avantajlarıyla ön plana çıkıyor. WinRAR, RAR formatının yanında aralarında ZIP’in de bulunduğu bir dizi formatı daha destekliyor ve böylece en yüksek uyumluluğu sağlıyor.
Tüm bunlara ek olarak 64-Bit sürüm daha hızlı sıkıştırma ve ayıklama yapabilecek. Üreticiye göre 64-Bit sürüm özellikle büyük veri yığınlarıyla çalışmada farkını ortaya koyacak.
WinRAR 3.90 resmi olarak yarın yayımlanacak. CHIP Online farkıyla programı herkesten önce indirebilirsiniz. Türkçe sürümler henüz hazır değil. Verdiğimiz bağlantılar 40 günlük İngilizce deneme sürümü barındırıyor.
Download:
WinRAR 3.90 (32-Bit)
WinRAR 3.90 (64-Bit)
Kaynak: www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.