Xerox 2009'un ilk yarısını ödüllerle kapattı

Xerox yeni piyasaya sunduğu siyah-beyaz ve renkli lazer yazıcıları ile çok fonksiyonlu ofis ürünleri, yayın ve araştırma kuruluşlarından ödül almaya devam ediyor.
2009 yılının ilk yarısı geride kalırken Xerox, sektörel yayın ve kuruluşlardan toplam 101 ödül aldı.
Xerox’un Phaser ürün gamında yer alan masaüstü yazıcı ve çok fonksiyonlu ofis ürünleri, hem siyah-beyaz hem de renkli kategoride bu yılın ilk yarısında 23 ödül aldı. Yılın bu zamanına kadar en çok ödül alan Xerox ürünleri ise WorkCentre ürün ailesinde yer alan çok fonksiyonlu ofis ürünlerinden oluşuyor.
Xerox’un sene başında A.B.D’de piyasaya sunduğu ve ülkemize de önümüzdeki yıl gelmesi beklenen Xerox ColorQube 9200 serisi, getirdiği teknolojik yeniliklerle ses getiren bir diğer Xerox ürünü. Xerox ColorQube 9200, BERTL tarafından “Yılın En İyisi” olarak ödüllendirilirken; Buyers Laboratory tarafından, sunduğu kullanım kolaylığı ve çevreci özellikler için “Üstün Başarı Ödülü” ve Industry Analysts tarafından ise “Yenilikçi Ödül”e layık görüldü.
Xerox Türkiye Ofis Grubu Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk, “Xerox, yapılan inceleme ve değerlendirmelerde ürün yenilikçiliği, verimlilik, güvenirlilik, kolay kullanım ve genel performans gibi birçok kriterde ödül alma başarısını gösterdi. Alınan bu ödüller, müşterilerin Xerox’un ürünlerinin performansından ve teknolojisinden fazlasıyla memnun olduklarını ortaya koyuyor” dedi.
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.