Yerinde duramayanlar için, Datron Mobee

Datron, üç yeni ultra mobil dizüstü bilgisayarları pazara sundu. Datron Mobee, hareket halinde olan kullanıcılar için teknoloji ve şıklığıyla öne çıkıyor. Mobee serisi, cazip fiyatı ve çekici özellikleri ile, bildiğimiz dizüstü bilgisayarlara mükemmel bir alternatif.

Profesyoneller ve öğrenciler için özel olarak üretilen Datron Mobee 10”, yeni teknoloji Intel atom işlemci kullanıyor. Intel’in son olarak piyasaya sunduğu atom işlemci, az enerji tüketerek, 5.5 saate kadar pil ömrünü uzatıyor.
Her zaman taşınabilecek kadar küçük ve sadece 1.1 kg olan Mobee 10”, sahip olduğu Wi-fi donanımıyla  her yerden internete ulaşabiliyor. Datron Mobee’ nin estetik tasarımı, teknolojik üstünlüklerini gölgede bırakacak kadar iddialı. Sedefli mat beyaz şık tasarımı, öğrencilerin ve çok seyahat edenlerin yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir bilgisayar olmaya aday.

Teknik özelliklerine baktığımızda; bu hafif el bilgisayarı, 1.3 mega piksel web kamerası, 3 adet 2.0 USB port, ve 3’ü bir arada kart okuyucusu içeriyor (SD, MMC, MS). Yüksek kalite 1024 x 600 çözünürlüğe sahip olması, videoların takılmadan izlenebileceği anlamına geliyor. Datron’un 10 inçlik Mobee modeli tüm bu özelliklerinin yanında, 549 $ lık fiyatıyla da şaşırtmaya devam ediyor.
 
Datron’un sunduğu evlere servis ve cağrı merkezi hizmeti, yoğun tempoda çalışan kullanıcıları, teknik servis noktalarına ziyaretten kurtararak zaman kazandırabilir. Türkiye’de dizüstü bilgisayarlarda en çok satılan 5 marka arasında yer alan Datron’un Mobee serisi 7, 8.9, ve 10 inç boyutlarında olmak üzere 3 farklı modelden oluşuyor. Datron Mobee modellerini incelemek için www.datron.com.tr websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Datron Mobee ailesinin 3. ferdi Datron Mobee 8.9’u  görmek için TIKLAYIN

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.