Youtube Video İndirme Program Önerileri

Video paylaşım sitelerinin en gözdesi Youtube sitesidir. Video izlemek isteyenlerden müzik dinlemek isteyenlere kadar birçok kişi bu platformu kullanıyor. Böyle olunca da çoğu insan beğendikleri videoları da indirmek istiyorlar. Gerek tekrar paylaşım amaçlı gerek arşiv amaçlı video indirmek için Youtube’un geniş koleksiyonunu kullanmak da en kesin çözümlerden bir tanesidir. Ancak Youtube video indirmeye izin vermiyor. Bu da demek oluyor ki videoları indirmek için ek programlar kullanmak gerekiyor. Video indirme programları diğer yöntemlere göre çok daha kolay indirme yapılmasına olanak sağlıyor. Merak edenler ve ihtiyacı olanlar için Youtube’dan video indirebilecekleri programları derledik.

Internet Download Manager

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome gibi tarayıcılarla uyumlu olan bu program video indirmek isteyenlerin en çok kullandığı programların başında geliyor. Hızlı ve güvenilir olan programın artılarından bir tanesi de Türkçe dil desteğinin olması. Tek tuşla kolay indirme ve sürükle bırak sistemi olan program ile sadece Youtube değil diğer sitelerden de video indirmek mümkün. 

Any Video Converter

Video indirmek için kullanılabilecek bir başka program ise Any Video Converter. Oldukça kullanışlı olan bu program ile video indirmek için tek yapılması gereken linki yapıştırmak. Ayrıca format değiştirme özelliği de bulunmakta. Format konusunda seçin yapamayanlar için ise program otomatik format seçimi yapabiliyor. Programda ayrıca videolar kırpılabiliyor, metinler ve basit efektler eklenebiliyor. Programın ter dezavantajı ücretsiz olarak bir kere kurulum yapılmasına izin vermesi. 

4K Video Downloader

Youtube’dan video indirmek isteyenler 4K Video Downloader programını da kullanabilirler. Video indirmek ise oldukça basittir. Youtube üzerinde olan video URL’si kopyalandıktan sora programda gerekli alana yapıştırılır. Sonrasında ise video otomatik olarak indirilmeye başlayacaktır. İndirme işlemi başlamadan önce format, kalite ve konum seçilebilir. 3D ve 360 derece olan videolar da indirilebilir. 

aTube Catcher

Youtube dâhil bütün video paylaşım sitelerinden video indirilebilen aTube Catcher da diğer programlara alternatif olarak kullanılabilir. Bilgisayar üzerinden kullanılan bu program ile video indirmenin ötesinde izlenecek cihazın formatına göre de dönüştürme yapılabiliyor. 

WinX YouTube Downloader

WinX YouTube Downloader ile YouTube’dan kolaylıkla video indirebilirsiniz. Youtube dışında Facebook, Vimeo ve Dailymotion da video indirilebilecek platformlar arasında. Kullanımı çok kolay olan bu programda tek yapılması gereken videonun URL’sini yapıştırmak ardından formatını ve kalitesini seçmektir. Eğer platformlarda 4K özelliğinde videolar varsa bu videoları da indirmek mümkün.   

Free YouTube Download

Youtube’dan video indirmek için kullanılabilecek en basit programlardan bir tanesi olan Free YouTube Download manüel ve otomatik seçenekleri ile kullanılabiliyor. Youtube’dan alınan URL birkaç dakika içinde bu program ile bilgisayarda oluyor. Auto Download işlevi etkin olursa birden fazla video aynı anda indirilebiliyor. 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.