Youtube’da Takip Edebileceğiniz 5 Eğlenceli Kanal

Video ya da film izlemek çoğu kişinin sevdiği hobilerden birisi olsa gerek. Bu tarz alışkanlıklar insanların biran olsun gerçek hayattan koparak Youtube ya da bir diğer film yapım şirketi olan Netflix üzerinde eğlenerek stres atmalarını sağlıyor. Stres atarken aynı zamanda eğlenmeyi amaçlamak ta insanların film ve video arayışları içerisinde yer alıyor. Kendi başınıza yemek yerken ya da akşam yemeğinde ailenizle beraber ziyafet çekerken izleyebileceğiniz kanalar Youtube üzerinde mevcut. İsterseniz eğlenmek için isterseniz kendi başınıza vakit geçirmek isteyin sizler için 5 adet eğlenceli Youtube kanalını bu yazıda toparladık.

YAPYAP

Kendi içerisinde üretmiş oldukları içerikler sayesinde izleyicilerin beğenisini toparlayabilen bu kanal günümüz itibari ile 5 milyona yakın takipçi kazanmış. İçerisinde bulunan yüzler çoğu videoda aynı olup yapmış oldukları challengelar ve diğer yemek videoları ile insanların yüzünü güldüren içeriklere sahipler. Havuz içerisinde kola ve mentos deneyleri gibi videoları bulunan kanal, eğlenmek isteyenler için birebir. Kanala ulaşmak isteyenler https://www.youtube.com/user/yapyap linki üzerinden kolaylıkla bahsedilen videolara ulaşabilirler. Her gün gelen yeni videolar ile hiç sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz!

Biz Evde Yokuz

Seyahat etmeyi sevenler için birebir olan bu kanal dünyayı gezerek kanal severlere aktarıyor. Bunu yaparken içerisinde yaşamış oldukları çeşitli maceraları da bünyeye katarak güzel bir hal almasını sağlayan kanal pek tanınmış olmasa da yaklaşık yüz bin aboneye sahip. Dünya çapında güzel yerleri gezmekle kalmayıp buralardaki anılarını da aktaran Duygu ve Bilgehan çifti deneyim ve aktiviteleri kovalayarak ölmeden önce yapılacaklar listenize belki de çok seveceğiniz yerleri eklemenize olanak sağlıyorlar. Kendilerinin kanalına https://www.youtube.com/user/bizevdeyokuz üzerinden ulaşabilirken aynı zamanda abone olarak siz de yüklenen videolardan haberdar olabilirsiniz.

Lin Pesto

Ankara’da doğup büyüyen ve Ankara’da yaşayan Lin Pesto, günümüzde kullanılan ve birer teknoloji harikası olan kayıt teknolojilerini ve pop müziği bir araya getirerek kendi coverlarını ve şarkılarını yapmaya başladı. Müziğe duyduğu ilgi sayesinde ve yapmış olduğu coverlar sayesinde güzel bir şekilde büyüyen bu kanal, daha önce duymuş olduğunuz Türk müziklerini kendi tarzıyla harmanlayarak karşınıza sunuyor. Kendisinin kanal linkine https://www.youtube.com/channel/UCvEyNtbbOsHb1kEqJTkGi9w/featured üzerinden kolaylıkla ulaşabilirken yapmış olduğu müzikleri de buradan dinleyebilirsiniz.

Murat Şen

Kendine has diliyle ve birbirinden güzel aletlerin olduğu atölyesi ile güzel çalışmalara imza atan Murat Şen, bilime ve mekaniğe ilgi duyanların takip etmek isteyeceği kanallardan birisi. Kanalına ise https://www.youtube.com/channel/UCLqQ5u1b5Q-LFfcUCYiKd4Q üzerinden kolaylıkla ulaşabilirken birbirinden güzel tamir ve atölye videolarına buradan ulaşabilirsiniz.

Basfi ile Deneysel Bilim

Yine bilimden bahsederek konuyu açan bu kanal içerisinde bulunan onlarca bilim videosu sayesinde bilim severlerin ilgisini kazanmış. Birbirinden ilginç konulara değinen bu kanala ulaşmak isteyenler https://www.youtube.com/channel/UCnAlXnZRNikus5wf4BPu4_A adresinden ilgili kanalı ziyaret edebilirler.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.