3 Boyutlu Telefon Duvar Kâğıtları

Alexander GrahamBell 1870 yılından telefonu icat ettiğinden bu yana çok şey değişti. Telefon artık sadece bir iletişim aracı değil. Fotoğraf makinası, hesap makinası, not defteri, takvim, sosyalleşme aracı, eğlence aracı hatta bir aksesuar olarak elimizden bırakmadığımız bu cihazlar vaz geçilmez bir parçamız haline geldi. Teknoloji geliştikçe ona ayak uydurmak için sürekli telefonlarımızı yeniler olduk. Onları daha ilgi çekici, daha fonksiyonel, daha farklı hale getirmek içinde aksesuarlar, uygulamalar kullanıyoruz. Bu konuda da dev bir sektör var. Her gün yeni aksesuaralar, uygulamalar piyasaya çıkıyor. Teknolojiyi yakından takip edenler bu uygulamaları da çok iyi biliyorlar.

Gün boyu en çok göz attığımız şey hiç kuşkusuz ki telefon ekranları. Telefon ekranlarını daha renkli hale getirmek ve telefonumuzu biraz daha kişisellik katmak adına duvar kâğıtları sıkça kullanılıyor. Ne mutlu ki duvar kâğıtlarına birçok uygulamadan kolaylıkla ulaşılabiliyor ve duvar kâğıtlarını ücretsiz indirebiliyoruz.

En Popüler 3 boyutlu Duvar Kâğıtları

Son dönemlerin en gözde cep telefonu duvar kâğıtları 3 boyutlu resimler, grafik çalışmaları, animasyon karakterleri. 3 boyutlu, çok ince ayrıntılarla hazırlanmış cep telefonu duvar kâğıtları yüksek bir gerçeklik algısı yaratıyor. 3 boyutlu orman, doğa manzaraları insanı içine alıverecekmiş gibi. Animasyon karakterler telefon ekranından çıkıverecekmiş gibi… Büyülü bir dünyanın kapılarını açan bu cep telefonu duvar kâğıtlarına Google Play ve diğer uygulamalardan ücretsiz ulaşabilirsiniz. Parlak, canlı, yüksek çözünürlüklü ANDROİD ve İOS cihazlarda binlerce farklı duvar kâğıdı kullanabilirsiniz.

Cep telefonlarında farklı duvar kâğıdı kullanma isteği büyük çoğunlukla kişiselleştirme ve farklı olma isteğinden ileri gelir. Çoğunlukla akıllı cihazlarda bulunan duvar kâğıtları bize sıkıcı gelir. Kişisel resimlerimiz ise bazen uygun düşmez bazen de istediğimiz etkiyi yaratmaz. Tam da bu sebeplerden, en yeni 3 boyutlu duvar kâğıtlarını, internet uygulamalarından kolaylıkla indirerek, akıllı cihazlarınıza uygulayabilirsiniz.

3 Boyutlu Cep Telefonu Duvar Kâğıdı İndir

Çoğu kullanıcı telefonunda hiçbir değişiklik yapmadan kullanmaya devam etse de, bazı kullanıcılarda sürekli değişiklik yapmaktan hoşlanırlar. 3 boyutlu duvar kâğıtlarını telefonunuza indirmek için takip etmeniz gereken yol çok basit, duvar kâğıdı indirdiğiniz uygulamalardaki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Beğendiğiniz duvar kâğıdına tıklayarak resmin orijinal halini galerinize indirebilirsiniz. ANDROİD de “diğer seçenekler”den “duvar kâğıdı olarak ayarla” dedikten sonra karşımıza üç seçenek çıkıyor. Hangi ekranda kullanmak istiyorsanız onu seçin. Arzu ettiğiniz şekilde ayarlayın.

İOS da “ayarlar” ekranına girdikten sonra “ duvar kâğıdı” seçeneğine girin. “Yeni bir duvar kâğıdı seç” seçeneğini tıkladıktan hemen sonra yüklemek istediğiniz görseli seçebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.