Cep Telefonuna Taksit Yapan Firmalar

Cep telefonu satın almak isteyen kişiler için taksit yapan firmalar kuşkusuz çok daha ön plandadır. Yüklü miktarda ödeme yapmak yerine taksitli bir şekilde daha uygun şartlarda telefon satın almak isteyen kişiler cep telefonuna taksit yapan firmalar arasından seçim yapmalıdır. Bu konuda ise öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken yer GSM operatörleridir. Türkiye’de hizmet veren Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturaya ek olarak kullanıcıların yeni bir telefon satın almasını sağlamaktadır. 12-24 ya da diğer taksit seçeneklerini değerlendirerek operatörler üzerinden yeni telefonlarınızı satın alabilirsiniz. Herhangi bir teminat vermenize gerek kalmayacak olan bu seçenekte üstelik online olarak yapacağınız satın almalar sonrasında telefonunuz size çok kısa süre içerisinde ulaştırılacaktır. Bazı durumlarda ek paketlere geçiş yapmak ya da uzun vade nedeniyle telefon fiyatlarının çok daha üzerindeki fiyatları karşılamak söz konusu olabilir. Bu nedenle kullanıcılar taksit yapan diğer seçeneklere yönelebilir.

Vatan Bilgisayar 

Taksitli satışları ile bu konuda en çok dikkat çeken yerlerden bir tanesi Vatan Bilgisayar olmaktadır. Vatan Bilgisayar tarafından yapılan taksitlendirmeler kişilerin 9 taksit dahilinde cep telefonu satın almasını sağlamaktadır. Böylece daha uygun şartlarda ve taksitli satış fiyatları üzerinden cihaz satın almanız mümkün olmaktadır.

TeknoSA

Cep telefonları için taksit yapan bir diğer mağazası Teknosa’dır. Kredi kartları ile yapılacak olan bu taksitlendirmeler sayesinde uygun fiyatlara ek olarak farklı hediyeler de kazanabilirsiniz.

Evkur

Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde bulunan Evkur, satışlarıyla ön plandadır. Kullanıcılar bu mağazaları tercih ederek de taksitli bir şekilde telefon satın alabilmektedir. Fakat fiyatlarda yüksek bir etiket ile karşılaşılması olasıdır. Özellikle taksit yapıldığından dolayı fiyatlara ek olarak ücretler dahil edilmekte ve bu nedenle de fiyatlar yükselmektedir.

MediaMarkt

Türkiye’de taksitli alışveriş imkanı sağlayan bir diğer mağaza, teknoloji alışverişlerinde en çok tercih edilen Media Markt olmaktadır. 60 aya kadar vade imkanı sağlayan ve özel bankalar ile yaptığı anlaşmalar sayesinde faizsiz bir şekilde telefon satın alınmasını sağlayan MediaMarkt, bu doğrultuda tercih edebileceğiniz mağazalardan bir tanesidir. Üstelik geniş telefon seçeneği de yine bu mağazanın ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Mevcut olan tüm seçenekler online olarak yapacağınız alışverişlerde de destek sağlamaktadır. Bununla birlikte Trendyol gibi dönemsel olarak kampanyalar sunan ve telefon fiyatlarında ciddi indirimler yapan mağazaları da ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız bu ziyaretlerde uygun modelleri bulabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.