Samsung Çift Hatlı Telefonlar

Birden fazla hat kullanan kişilerin çift hatlı telefon kullanması çok daha pratik bir çözüm olacaktır. Böylece hatlar arasında geçiş yapma ve iki hattı da aynı anda kullanma imkanı elde edecek ve çift telefon kullanma gibi zorlukları da ortadan kaldıracaktır. Çift hatlı telefonlarda en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Samsung çift hatlı telefon modellerinde zengin bir seçenek sunmaktadır. Bu bakımdan bir telefondan beklentiniz ne kadar farklı olursa olsun uygun bir Samsung çift hatlı telefonu bulabilir ve satın alabilirsiniz. Samsung çift hatlı telefon modelleri arasında farklı etiket fiyatlarına sahip farklı modelleri görebilirsiniz. Bu da yine seçim şansımız artıracağı gibi beklentilerinizi karşılayacak en uygun modeli bulmanızı sağlar.

Samsung Galaxy J7 Prime 64GB

Tercih edebileceğiniz ilk modellerden bir tanesi olan Galaxy j7 uygun fiyatına ek olarak çift hat desteği sunmaktadır. Telefonda beklentilerinizi karşılayabilecek 8 çekirdekli işlemci, 3 GB RAM gibi yüksek donanımlar da işinizi kolaylaştıracak.

Samsung Galaxy J8 32 64GB

Daha yüksek özelliklere sahip bir model aradığınızda ise bir üst model olarak Galaxy J8’i değerlendirebilirsiniz. Galaxy J8 daha geniş ekran, özel ekran koruması, Snapdragon 450 işlemcisi ve Android 8.0 işletim sistemine ek olarak 4 GB RAM desteği sunmaktadır. Bu bakımdan daha iyi bir performansına bir üst modeli de değerlendirebilirsiniz.

Samsung Galaxy A8s

Samsung A serisini seven kişiler için Galaxy A8 ise ilk olarak tercih edilecek cihazdır. Telefonda özellik ve kamera özellikleri oldukça üstün olduğundan dolayı performansa ek olarak kişilerin beklentileri karşılanmış olacaktır.

Samsung B310E

Çift hat beklentinizi ek olarak dokunmatik bir telefon istemiyorsanız ve telefonun akıllı olması sizin için önemli değilse tuşlu bir telefon modeli olan Samsung b310e modelini değerlendirebilirsiniz. Uygun fiyatı ve sağlayacağı avantajları sayesinde size sizi tatmin edecek Bu modelde yine Samsung çift hatlı modelleri arasında dikkat çekmektedir

Tüm bu modellere ek olarak diğer çift hatlı modeller ise şöyledir;

SAMSUNG GALAXY A20 32 GB

Samsung Galaxy A40 64 GB

SAMSUNG GALAXY M30 32 GB

Samsung Galaxy J6 32GB

Samsung Galaxy Note Fan Edition Dual Sim

Samsung Galaxy A10S

SAMSUNG GALAXY A6+ A6 PLUS

Seçiminizi Samsung çift hatlı telefonlardan yana yapmak isteyen kişiler için alternatifler, en çok ön plana çıkan modeller bu şekildedir. Her yıl yeni bir çift hatlı telefon, popülerliğini süre boyunca güncel seçeneklerini de sunacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.