Datron Mobee 7 inçte Bahar Kampanyası – Datron

Datron, bahar coşkusunu kullanıcılarıyla paylaşıyor. Mobee ailesinin en küçük ferdi Mobee 7” lerde %17 indirim başladı!

Yerinde duramayanlar ve öğrenciler için özel olarak üretilen Datron Mobee 7”, yeni teknoloji Via CM-7M işlemci kullanıyor. Piyasadaki diğer netbooklar Intel atom işlemci kullanırken Mobee 7” in Via kullanmasının sebebi; Via’nın daha az enerji tüketmesi oldu. Via CM-7M, az enerji tüketerek, 7 saate kadar pil ömrünü uzatıyor…
Datron Mobee 7” kompakt tasarımıyla, kullanıcıları özgürlüğe davet ediyor. El çantalarında, okul çantalarında rahatlıkla taşınabilir Mobee 7”, sadece 1,1 kg. Datron Mobee 7”, 2 adet 2.0 USB port, ve 3’ü bir arada kart okuyucusu içeriyor (SD, MMC, MS). Yüksek kalite 1024 x 768 çözünürlüğe sahip.7 inç parlak ekranı ile en güzel görüntüleri yakalayabilecek, Web Kamerası ile kendi görüntülerinizi paylaşabileceksiniz. Datron Mobee 7”, Vista Starter işletim sistemi kullanıyor.
Datron Mobee’ nin estetik tasarımı, teknolojik üstünlüklerini gölgede bırakacak kadar iddialı. Parlak piyano siyahı şık tasarımı, öğrencilerin ve çok seyahat edenlerin yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir bilgisayar olmaya aday. Datron’un %17 bahar indiriminden yararlanarak bu mini bilgisayara artık 499 TLye sahip olmak mümkün. Datron Mobee serisini incelemek için www.datron.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.