"En uygun"u hangisi? Enuygun.Com

En Uygun’u Hangisi?

En uygun cep telefonu tarifelerini ve ADSL bağlantılarını bulmaya yarayan Enuygun hizmete açıldı.
21 Ocak 2009, İstanbul- Cep telefonu tarifelerini ve ADSL servislerini karşılaştırarak, kullanıcıların en doğru servise en avantajlı koşullarda sahip olmasını sağlayan enuygun  (enuygun.com) açıldı. Enuygun’un kolay kullanımlı menüleri sayesinde, aylık konuşma süresi, gönderilen kısa mesaj sayısı, hangi operatörün en çok aranıldığı gibi bilgilerle Turkcell, Vodafone ve Avea’nın sunduğu en uygun cep telefonu tarifesi kolayca belirlenebiliyor.
cember.net’in kurucuları Çağlar Erol ve Nihan Çolak Erol tarafından geliştirilen Enuygun, ADSL ve Fiber İnternet bağlantı tarifelerinin de karşılaştırılmasına olanak tanıyor. Enuygun, istenilen internet bağlantı hızı girildiğinde, TTNET, Smile ADSL, TurkNet, Tellcom, Biri ADSL, Superonline ADSL, Quiknet ve Uydunet arasından en avantajlı olanının belirlenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca anlaşmalı sağlayıcılarda seçilen tarifeyi Enuygun üzerinden satın alabilmek de mümkün.
Yakın bir geçmişte gerçekleşen cember.net’in satışıyla internet dünyasında global bir oyuncu olan Çağlar Erol, yeni girişimi Enuygun ile, kullanıcıların GSM operatörleri ve ADSL servislerini karşılaştırak kendileri için en avantajlı tarifeyi bulabileceklerini söyledi.  Enuygun’un ADSL servisi kapsamında özel fiyat avantajlarına da sahip olduğunun altını çizen Çağlar Erol, “Kullanıcının siteyi kullanarak kazançlı çıkmasını hedefliyoruz. Cep telefonlarında numara taşınmadan sonra başlayan tarife kampanyaları kafa karıştırabiliyor. Enuygun ile kullanıcı kendisi için en uygun tarifeleri ve seçenekleri bulacaktır.” dedi.
Enuygun’un kurucu ortağı Nihan Çolak Erol ise ileriki dönemlerde; araç kasko ve trafik sigortaları, banka kredileri, kredi kartları gibi farklı hizmet ve servislerini de siteye ekleyerek hizmet alanlarını geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Bilgi için www.enuygun.com
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.