Epson'dan masaüstüne mobil projektörler

Bağlanabilirlik, kullanım kolaylığı, hız, parlaklık ve çözünürlüğü geliştiren özellikler sunan Epson EB-8 projektör serisi, kullanıcı dostu olması düşünülerek tasarlandı.

Yeni Epson EB-8 serisi son derece popüler EMP-83H ve EMP-822H projektörlerinin ardından, bağlantı, parlaklık ve çözünürlük konularında daha fazla ilerleme sağlıyor. Diğer öncü teknolojik yenilikler kablosuz seçenekleri de içeriyor.
Kullanım ve verimlilik hızlı başlama özelliği sayesinde geliştirilmiş durumda. EB-8 serisinin herhangi bir modelini çalıştırdıktan saniyeler sonra görüntüler yansıtılabiliyor. USB görüntüleme işlevi elle ayar gerektirmeden anında projeksiyon imkanı sağlıyor. Otomatik Dikey Kilittaşı (Vertical Keystone) düzeltmesiyle her seferinde düzgün bir ekranın yansıtılmasını sağlayan EB-8 serisinde esneklik anahtar kelime. Esnek x1.6 optik zoom küçük veya büyük her türlü sınıf ortamında ve toplantı odalarında kolay sunum olanağı sunuyor. EB-826W modeli, XGA çözünürlüğüne göre yüzde 30 daha fazla ekran alanı sağlayan WXGA geniş ekran çözünürlük özelliğini sunuyor. Bu projektörleri bir ağ üzerinden bile takip edilebiliyor.
Bu yeni projektör serisinini en önemli özelliklerinden biri hem eğitimle ilgili hem de şirket kullanıcılarına sunduğu geniş bağlantı seçenekleri. Yeni eklenen USB B, mikrofon girişleri, iki RGB girişi, kablosuz seçenekler ve Epson’ın yeni belge kamerası ile bağlantı, EB-8 serisine daha fazla sayıda ve çeşitli cihazların bağlanabilmesini sağlıyor. ‘Hızlı Kablosuz Bağlantı’ özelliğiyle geliştirilen kablosuz bağlantı kullanıcıların saniyeler içinde bağlantı kurabilmesini sağlıyor.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.