Huawei P20

Huawei P20      

2019 yılı itibari ile Huawei’nin en iddialı modellerinden bir tanesi olan Huawei P20, farklı versiyonları ile birlikte bu alanın en güçlü telefon modellerinden birisi olmayı başarmış durumda. Marka tarafından piyasaya sunulduktan sonra çok kısa süre içerisinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran telefon, aynı zamanda farklı versiyonları ve özellikleri ile de kullanıcılara özgü bir cihaza ulaşılmasını sağlıyor.

Huawei P20 farklı versiyonları neler?

Huawei P20 için Lite, Pro başta olmak üzere 2 farklı ürün geliştirilmiş ve her bir ürün kendi içerisinde de yine depolama alanı, RAM ve sim kart özelliklerine göre ayrılıyor. Bu açıdan telefon alacak kişilerin telefon kullanımındaki ihtiyaçlarına göre en iyi Huawei P20 cihazına sahip olabilmesi mümkün durumda.

Cihaz için yapılan tanıtımlarda yüksek ekran çözünürlüğü ve geniş çentikli ekranı ile kullanımı oldukça iyi bir seviyeye getirildiği görünüyor. Tüm bu ek özellikler ile birlikte cihazın kolay bir şekilde alınabilmesi de sağlanabilir. Özellikle internet üzerinden uygun fiyatlar ile cihazı satın almak isteyen kullanıcılara büyük bir fırsat sunan incehesap  sizin için de en büyük yardımcılarından bir tanesi olacak.

Online P20 fırsatı!

Bu açıdan yapacağınız alışveriş kolaylığının yanı sıra ekonomik anlamda da size büyük bir kar sağlayacaktır. Sizlere kısa süre içerisinde ulaştırılacak olan telefon ile Huawei kalitesini yaşayabilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik sadece Huawei’nin mevcut cihazı için değil diğer Huawei ve cep telefonu markaları tarafından üretimi yapılan cihazlar için de benzer şekilde destek alabilmeniz mümkündür. Bunun için yine ilgili sayfa üzerinden seçimler yaparak ilgilendiğiniz telefonu belirlemeniz yeter olacak, kalite daha ucuza sunulacaktır.

Huawei P20 Modeli Ve Özellikleri

Huawei markası son zamanların en iyi akıllı telefonlarını piyasaya sürüyor. Tüm dev markaları adeta geride bırakan Huawei tasarımı ve özellikleri ile adeta şaşırtıyor. Akıllı telefon severlerin yoğun ilgi gösterdiği P20 modeli göz alıcı ekran tasarımı ve kamera özellikleri ile bir ilke imza atıyor. Huawei P20 modeli son zamanların en gözde fotoğraf tutkunlarını düşünerek tasarlanmış bir model olarak karşımıza çıkıyor. Güç, tasarım ve kamera özelliklerini tek bir telefonda toplayan Huawei P20 modeli ile rakiplerini her de bırakarak satış rekorlarına imza atmayı hedefliyor.

Tanıtımı yapılan Huawei P20 modeli fiyat performans açısından oldukça uygun ve avantajlı kampanyalar ile müşterilerini memnun ediyor. Tasarımı ile kullanıcıları mest eden bir model olarak çok şık bir görüntüye sahip.

 

Huawei P20 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Huawei markası P20 modelini teknik özellikleri de oldukça şaşırtıyor. Bu özellikler;

  • İşletim sistemi= Android 8.1 (orea) özelliği
  • Boyutları = 149,1 ×70,8 ×7,7 mm özelliği ile 165 gram ağırlığa sahip.
  • Ekran = 5,8 inç 1080 × 2240 pixels LCD ekran boyutu ile çok şık tasarıma sahip.
  • İşlemci = HiSilicon kirin 970 işlemciye sahip.
  • Ram = 4 GB depolama kapasitesi 128 GB ve arttırabilir hafızaya sahip Huawei P20 modeli 256 GB ile kullanıcıları cezp ediyor.
  • Arka kamera = 12 mega piksel 20 MP çift kamera özelliği
  • Ön kamera = 24 mega piksel görüntü kalitesine sahip.
  • Batarya = 3.320 mAh batarya özelliğine sahip.

Huawei teknik özellikleri ile kullanıcıların ihtiyacı olan her talebe uygun olarak modeller üretmeye devam ediyor. Huawei P20 diğer özellikleri en belirgin parmak izi özelliği ile ön plana çıkıyor. Yine özellikle çalışan kişiler tarafından tercih edilen hızlı şarj özelliği mevcut. Birçok kişi şarjının hızlı bitmesinden şikâyetçi olduğu için bu modele çok ilgi gösteriyor.

Huawei P20 Yapay Zekâ Özelliği

Yapay zekâ özelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Huawei P20 akıllı telefon modeli çektiğiniz resmin ne olduğunu size söyleyerek yapay zekâ özelliğini ortaya koyuyor. P20 modeli fiyat performansı olarak ta cebinize avantaj sağlayan bir model.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.