Samsung, servis destek ağını genişletiyor

Samsung markalı dizüstü ve mini dizüstü bilgisayarlar için 10 yeni servis destek noktası hizmete giriyor
Tüketici elektroniğinde dünya lideri Samsung, Türkiye’de Ağustos ayı itibarı ile girdiği dizüstü bilgisayar pazarında, hem tüketicilere sunduğu ürünler hem de satış sonrası sağladığı destek hizmetler ile dikkat çekiyor. Şık tasarımları işlevsellik ile buluşturan Samsung dizüstü ve mini dizüstü bilgisayarlara teknik destek sağlayacak olan yeni 10 servis noktası İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana’da Samsung kullanıcılarına destek vermek için hizmete giriyor. Tüketiciler, Samsung markalı dizüstü ve mini dizüstü bilgisayarların donanım sorunları konusunda hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında servis destek noktalarında görev alan uzman teknisyenlerden yardım alıyor.
Samsung Electronics Türkiye, servis destek noktaları ile müşteri memnuniyetini daha da arttırmayı hedefliyor.   
Servis destek noktalarının işleyişi
Samsung kullanıcısı, 444 77 11 numaralı telefondan, arızalı ürün için yardım talep ettiğinde, teknik destek yetkilisi müşterinin ismi, PC modeli ve arıza bilgisi gibi detayları öğrenir; söz konusu arızanın yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu netleştirir. Arıza yazılım kaynaklı ise script’ler, teknik ipuçları ve bilgisayarda bulunan yardımcı Samsung yazılımlar kullanılarak, müşteriye destek olunur.
Arıza donanım ile ilgiliyse, müşteri en yakın Servis Destek Noktasına yönlendirilir. Müşterinin bulunduğu yer Servis Destek Noktasına yakın ise adres verilerek müşteri bu noktaya yönlendirilir; eğer uzak bir noktaysa ya da müşteri ürünün Servis Destek Noktası tarafından aldırılmasını istiyorsa, randevu alınarak ürün müşterinin bulunduğu noktadan teslim alınır. Ürünün tamiri yapılıp, tamir sonuçları sisteme girildikten sonra ürün Servis Destek Noktası tarafından müşteriye teslim edilir.
Servis Destek Noktaları:
Destek Bilişim – Kadıköy, İstanbul
Destek Bilişim – Seyhan, Adana
Destek Bilişim – Basmane, İzmir
Destek Bilişim – Kızılay, Ankara
Danıştek Bilişim – Üsküdar, İstanbul
RH Elektronik – Altıntepe, İstanbul
Sistem Elektronik – Çankaya, Ankara
ADASER Teknik Servis – Seyhan, Adana
Bulut Teknik – Yenişehir, Ankara
Alkaya Elektronik – Bakırköy, İstanbul
kaynak :

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.