Türk Telekom Faturalı Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom, faturalı ve faturasız milyonlarca müşterisine birçok kampanya düzenleyerek ek olarak internet, dakika ve SMS vermektedir. Günümüzde birçok kişi işlerini internet üzerinden yapmaktadır. İnternet, hayatımızda birçok alanda kullandığımız ve zorunluluk haline gelmiştir. İnsanlar iş, alışveriş, eğlence, sosyal medya gibi birçok etkinliği internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Evde, işyerinde, yolda her yerde internete ihtiyaç duyulmaktadır.

Ancak bazı durumlarda tarifede bulunan internet yeterli olmayabilir. Türk Telekom abonelerinin mağdur olmaması için ek internet paketleri düzenlemektedir. Bu ek internet fiyatları daha avantajlı ve daha düşük fiyatlıdır. İnternet kullanım hakkınızın dolması ile birlikte isteğinize uygun otomatik olarak eklenen ek paketlerden faydalanabilirsiniz. Türk Telekom faturalı müşterilerine uygun ek internet paketlerinden faydalanabilmek için Türk Telekom’un faturalı müşterisi olmanız gerekmektedir.

Ek Paketler

Türk Telekom internet paketinizin bitmesi durumunda veya kullanım miktarı azaldığında, birbirinden avantajlı ek internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Paketinizde bulunan internetinizin yetersiz kaldığı durumlarda tekrarlayan ek paketlerde tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz tekrarlayan ek paketler ile internetinizi artırarak kesintisiz olarak devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra internetinizin kullanım miktarı doldukça otomatik yenilenen ek paketleri tercih edebilirsiniz.

Otomatik yenilenen ek paketler sayesinde, internetiniz bittiği anda otomatik olarak ek internet devreye girer ve bittikçe yenilenmeye devam eder. Tek seferlik ek paketler sayesinde paketinize ek olarak internet aktarabilirsiniz. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ek paketler sayesinde, doyasıya İnternet keyfini yaşayabilirsiniz. İnternet paketlerinden faydalanabilmek için Türk Telekom müşteri hizmetleri Türk Telekom online işlem merkezi veya Türk Telekom ofis ve mağazalarına ulaşarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası

7 TL’ye 2 GB internet kampanyası, Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu en avantajlı paketlerden birisidir. Bu paket 12 fatura dönemi boyunca taahhüt sözü veren müşterilere 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye paketlerine ek olarak 2 GB internet verilmektedir. Bu paketten faydalanabilmek için 12 fatura dönemi boyunca taahhüde bağlı kalınması şartı istenir.

Haftalık 2GB İnternet Paketi

Türk Telekom’un, bireysel fatura kullanan özel 4,5 G uyumlu cihazı ve sim kartı olan müşterilerine uyguladıkları kampanyalardan birisidir. Türk Telekom; müşterilerine günlük, haftalık, aylık olarak ek internet paketleri düzenlemektedir. Bu paketler arasında haftalık 2 GB internet paketi de avantajlı kampanyalardan birisidir. 1 haftalık 2 GB internet paketi tarifenize ek yalnızca 15 TL ücret karşılığında sunulmaktadır. Bu internet paketinin geçerlilik süresi 8 gündür. Paketin geçerlilik süresi boyunca internet kullanım hakkı tüketilmediği takdirde geçerlilik süresi sonunda kalan internet silinir. Haftalık paketlerim fatura döneminiz boyunca birden fazla kez satın alabilirsiniz.

1 Haftalık 4 GB İnternet Paketi

1 haftalık 4 GB internet paketi ile 4,5G’lilere özel bir hafta boyunca, 4 GB internet yalnızca 19 TL’ye sunulmaktadır. Bireysel faturalılara özel bu tarife kapsamında, 1 hafta boyunca 4 GB yurt içi internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin geçerlilik süresi içerisinde internet hakkı tüketilmediği takdirde sürenin dolması ile birlikte silinir. Paketin geçerlilik süresi 8 gündür,  8 günün gecesi saat 23.59’ a kadar geçerlidir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.